Forsiden
Festarkiv
Hall of fame
 
 
Junget fest
24-11-2011
(149)
 
Krejbjergfest
03-11-2011
(191)
 
Junget fest
27-10-2011
(112)
 
Krejbjergfest
29-09-2011
(189)
 
Junget fest
22-09-2011
(81)
 

Alle fester
 
Hall of fame
 

Her ser du de frivillige medarbejdere som tidligere har hjulpet, med at gøre PartyFreak.dk til det, det er i dag.

Nikolai Ladefoged
 - Kontaktperson
 - Tidligere Systemudvikler
 - Tidligere Fotograf

nikolai@partyfreak.dk
Kenny Larsen
 - Tidligere Kontaktperson
 - Tidligere Udvikler
 - Tidligere Fotograf

kenny@partyfreak.dk
Mark Larsen
 - Tidligere Udvikler
 - Tidligere Fotograf

mark@partyfreak.dk

Jakob Mikkelsen
 - Tidligere Fotograf

Sandra Bronswijk
 - Tidligere Fotograf

Kris Henriksen
 - Tidligere Fotograf

René Møller
 - Tidligere Fotograf

Mette Østerbæk 
 - Tidligere fotograf


mettev@partyfreak.dk

Jeanette Jespersen
 - Tidligere fotograf

Mette Grydgaard
 - Tidligere fotograf

mette@partyfreak.dk

Ulrik Sørensen
 - Tidligere fotograf

ulrik@partyfreak.dk

Heine Pedersen
 - Tidligere fotograf

Bo Ladegaard
 - Tidligere fotograf

Rasmus Ravnborg
 - Tidligere fotograf

Simon Dam
 - Tidligere fotograf